Sony_Companion_Tool

Sony_Companion_Windows Latest

Xperia Akıllı Telefonunuzu USB kablosu veya Wifi aracılığıyla Bilgisayara bağlamanıza olanak tanıyan Sony PC Companion’ı indirin. Ayrıca Sony Xperia Akıllı Telefonunuzu en son donanım yazılımı sürümüyle güncel tutmanıza da olanak tanır.

Zaten Sony Xperia Cihazları için PC Companion’ı arıyorsanız, bu sayfalar aslında size son derece yararlı olabilir. En son sürümün kolay indirme bağlantısını burada bulabilirsiniz.

 

 

for Mac

Xperia_PC_Companion_Mac Latest

Özellikler

PC Companion Bilgisayarınızı Sony cihazınıza bağlama:

Xperia telefonunuzu USB kablosu veya Wifi aracılığıyla bağlar. Ayrıca mesajlarınızı, müziğinizi, videolarınızı, fotoğraflarınızı yönetmek, multimedya dosyalarını indirmek ve kişilerinizin veya takvimlerinizin güvenli bir telefon rehberi yedeğini oluşturmak, verileri senkronize etmenizi ve yeni uygulama bulmanızı kolaylaştırdı.

Bunları cihazınıza anında yüklemek için Xperia donanım yazılımını yanıp sönün, bilgisayarınıza PC Xperia Companion yükleyin. Bilgisayarınızın monitöründe Sony uygulamasına göz atma seçeneğinin keyfini çıkarın. PC Xperia-Companion’ı kullanarak Sony Uygulamalarının yeni özelliklerinin ve kolaylığının keyfini çıkarın. Birden fazla uygulama indirin ve bunları Xperia telefonunuza aktarın.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%